PHU SAFEX
ul. Potasowa 6
81-154 Gdynia

e-mail: sklep@plandeki24.pl
tel.: +48 58 5858 699

x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie kategorii:
Plandeki PE 70-90g
rozmieszczenie oczek
dodatkowe oczka w narożnikach
trudnopalność
gęstość nitek w tkaninie
stabilizacja UV
kolor
gramatura materiału
długość
szerokość
Usuń filtry

Plandeki PE 70-90g nieprzemakalne

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Jeśli potrzebujesz ekonomicznych materiałów do prac technicznych, malarskich i innych, wybierz nasze okryciowe plandeki nieprzemakalne i trudnopalne. Mogą być używane w zastępstwie folii malarskiej, są bowiem od niej o wiele bardziej wytrzymałe na rozdzieranie.

 

Nakrycia o gramaturach pomiędzy 70 a 90 gramów na metr kwadratowy zabezpieczają podłoże przy pracach remontowych, gipsowaniu ścian, tynkowaniu i w wielu innych sytuacjach. Dlatego też są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalne firmy budowlane, techniczne czy rolnicze, jak również klientów indywidualnych.

 

Należy pamiętać, że materiały o tak niskiej gramaturze nie zawierają dodatków stabilizujących przeciw promieniowaniu ultrafioletowemu, a co za tym idzie ich trwałość na słońcu jest ograniczona. Jeśli szukasz trudnopalnych i nieprzemakalnych plandek okryciowych do zastosowań na otwartej przestrzeni, wybierz wariant stabilizowany, który również znajdziesz w naszej ofercie.

Pełnowymiarowa plandeka o wymiarze rzeczywistym 6x10m wykonana z tkaniny polietylenowej PE. Wzmocnione krawędzie oraz narożniki. Na narożnikach dodatkowe oczka metalowe.

Cena brutto: 93,73 zł
76,20 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Plandeki PE 70-90g nieprzemakalne i trudnopalne sklep internetowy Plandeki24.pl Gdynia najlepsza cena