PHU SAFEX
ul. Potasowa 6
81-154 Gdynia

e-mail: sklep@plandeki24.pl
tel.: +48 58 5858 699

x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie kategorii:
Plandeki PE 120g UV
Cena:
Producent
Pozostali (6)
Pozostali (6)
rozmieszczenie oczek
dodatkowe oczka w narożnikach
trudnopalność
gęstość nitek w tkaninie
stabilizacja UV
kolor
gramatura materiału
długość
szerokość
Producent
Pozostali (6)
Pozostali (6)
Usuń filtry

Plandeki okryciowe PE 120g UV stabilizowane, budowlane

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Jeśli szukasz solidnego pokrycia maszyn, pola czy innych większych przedmiotów, najlepszym wyborem będą oferowane przez naszą firmę budowlane plandeki polietylenowe. Poniższe warianty łączą w sobie odpowiedni ciężar z wysoką wytrzymałością na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne.

 

W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli, różniących się wymiarami, dzięki można dopasować go do własnych potrzeb. Charakteryzują się one gramaturą 120 g/m2, zwiększoną liczną nitek oraz wzmocnionymi brzegami.

 

Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką odporność na przebicie czy przedarcie. Jednocześnie chroni także przed promieniowaniem UV.

 

Aby zapewnić najwyższą wytrzymałość naszych pełnowymiarowych plandek polietylenowych, wzmocniliśmy dodatkowo narożniki, za pomocą specjalnej, plastikowej nakładki. Na wszystkich krawędziach płachty znajdują się specjalne nitowane oczka w niewielkich odległością. Dzięki nim można w prosty sposób zamontować plandekę budowlaną w dowolnym miejscu.

 

Oferowane przez nas artykuły sprzedawane i wysyłane są w kartonach, co zapewnia sprawny transport oraz ochronę przed zniszczeniem, a także łatwe przechowywanie w magazynie bądź innym miejscu. Oczywiście wielkość kartonów dostosowana jest do wybranej pełnowymiarowej plandeki.

Pełnowymiarowa plandeka ochronna o wymiarze rzeczywistym 4x6 wykonana z tkaniny polietylenowej PE laminowana obustronnie wzmocnione krawędzie oraz narożniki. Na narożnikach dodatkowe oczka metalowe.

 

Cena brutto: 72,57 zł
59,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Pełnowymiarowa plandeka o wymiarze rzeczywistym 15x16m wykonana z tkaniny polietylenowej PE laminowana obustronnie wzmocnione krawędzie oraz narożniki. Na narożnikach dodatkowe oczka metalowe.

Cena brutto: 723,24 zł
588,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Pełnowymiarowa plandeka o wymiarze rzeczywistym 4x6m wykonana z tkaniny polietylenowej PE laminowana obustronnie wzmocnione krawędzie oraz narożniki. Na narożnikach dodatkowe oczka metalowe.

Cena brutto: 72,57 zł
59,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Pełnowymiarowa plandeka o wymiarze rzeczywistym 5x6m wykonana z tkaniny polietylenowej PE laminowana obustronnie wzmocnione krawędzie oraz narożniki. Na narożnikach dodatkowe oczka metalowe.

Cena brutto: 90,41 zł
73,50 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Pełnowymiarowa plandeka o wymiarze rzeczywistym 6x12m wykonana z tkaniny polietylenowej PE laminowana obustronnie wzmocnione krawędzie oraz narożniki. Na narożnikach dodatkowe oczka metalowe.

Cena brutto: 216,97 zł
176,40 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Pełnowymiarowa plandeka o wymiarze rzeczywistym 8x10m wykonana z tkaniny polietylenowej PE laminowana obustronnie wzmocnione krawędzie oraz narożniki. Na narożnikach dodatkowe oczka metalowe.

Cena brutto: 241,08 zł
196,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Plandeki polietylenowe budowlane i pełnowymiarowe sklep internetowy Plandeki24.pl Gdynia najlepsza cena