PHU SAFEX
ul. Potasowa 6
81-154 Gdynia

e-mail: sklep@plandeki24.pl
tel.: +48 58 5858 699

x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie kategorii:
liny sznury gumy
Cena:
Producent
Pozostali (2)
Pozostali (2)
Usuń filtry

plandeki na wymiar

liny sznury gumy

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Niezwykle wytrzymałe, uniwersalne, odporne na szereg różnych czynników zewnętrznych – to tylko część cech, które charakteryzują oferowane przez nas liny, sznury oraz gumy plandekowe. Produkty zawdzięczają swoją wysoką trwałość temu, że zostały wykonane z nowoczesnych i solidnych materiałów – np. oferowane sznury zostały wyprodukowane z syntetycznego jedwabiu.

Polecane w tej kategorii liny mogą służyć np. jako ozdoba, rączki do toreb różnej wielkości czy do zabezpieczania różnych materiałów oraz plandek. Produkty możemy wykonać w wielu różnych kolorach, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom – może to być m.in. biały, żółty, czarny i wiele innych.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty i wybrania właściwych produktów – w razie problemów z wyborem radzimy skontaktować się z nami. Dzięki wiedzy jaką zdobyliśmy przez 28 lat działalności w branży, pomożemy szybko i sprawnie wybrać odpowiednie produkty.

Gumy mocujące do plandek z zapadką i ostrzem  długość 30 cm, czarne.

Używane są szczególnie do plandek rusztowaniowych . Mocowanie zakończone jest szpikulcem do przebijania oczek znajdujących się w nagrzanych na plandece pasach (w rozstawie co 10 cm). Drugi koniec flex bindera posiada  zaczep, który umożliwia łatwe zamknięcie pętli jej montaż. Gumy można używać wielokrotnie.

Cena brutto: 0,92 zł
0,75 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Sznurek z jedwabiu poliproylenowego z rdzeniem zwinięty w motki o długości 20m b . Sznurek ma średnicę 6 mm

Cena brutto: 13,53 zł
11,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Liny sznury gumy i akcesoria do plandek sklep internetowy Plandeki24.pl Gdynia najlepsza cena