PHU SAFEX
ul. Potasowa 6
81-154 Gdynia

e-mail: sklep@plandeki24.pl
tel.: +48 58 5858 699

x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie kategorii:
Opaski kablowe
Cena:
Producent
Pozostali (2)
Pozostali (2)
Usuń filtry

Opaski kablowe

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Niezwykle często wykorzystywane w wielu różnych pracach i branżach, oferowane w tej kategorii opaski kablowe (szerzej znane jako „trytytki”) są rozwiązaniem niedrogim i praktycznym. Opaski zaciskowe sprawdzą się nie tylko przy zabezpieczaniu rozmaitych kabli oraz przewodów elektrycznych (do czego zostały głównie stworzone), ale będą także odpowiednie do np. mocowania różnych materiałów, siatek czy plandek do konstrukcji.

Wyprodukowane zostały z trwałego nylonu, a dzięki pomysłowej budowie, ich rozpięcie jest niemalże niemożliwe bez zniszczenia i przecięcia otrzymanej pętli. Produkty te udostępniamy w dwóch rozmiarach – o standardowej długości 300mm i szerokości 4,6mm lub 7,6mm.

Wybierz potrzebny produkt, który pozwoli w prosty, szybki i tani sposób zabezpieczyć czy też przymocować wiele różnych materiałów. W razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Opaska zaciskowo - mocująca, Cable Tie, rozmiar 300 x 4,6 mm; nadaje się idealnie do mocowania do siatek i niedużych plandek. Trytytki cable tie pozwalają na trwałe zamocowanie plandeki do rusztowania lub stelaża. Mocowanie jest jednorazowe. Opaski o grubości 4,6 mm zalecane są do zastosowań tymczasowych lub o niedużych rozmiarach.

Paczka zawiera 100szt opasek.

 

Cena brutto: 15,38 zł
12,50 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Opaska zaciskowo - mocująca, Cable Tie, rozmiar 7,6 x 340mm 100szt/ paczkę; Opaska  typu zip nadaje się idealnie do mocowania do siatek i plandek rusztowaniowych i ogrodzeniowych. Trytytki cable tie pozwalają na trwałe zamocowanie plandeki do rusztowania lub stelaża. Mocowanie jest jednorazowe. Opaski o grubości 7,6 mm zalecane są do zastosowań wymagających sporej siły mocującej . Trytytki cena zależy od szerokości i długości.

 

Cena brutto: 36,43 zł
29,62 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Opaski kablowe sklep internetowy Plandeki24.pl Gdynia najlepsza cena